Home Nieuws Producten Safety Merken Medewerkers Referenties Contact

communication4.jpg

Hieronder vindt u de contactgegevens van onze medewerkers:

Naam Regio Telefoonnummer E-mailadres
Jan Smet Sales manager  +32 (0) 495 57 67 17 Jan@digitron.be
Alex Smid Oost -en West Vlaanderen +32 (0) 495 27 67 47 Alex@digitron.be
Alain van Casteren Brabant, Wallonië, Luxemburg +32 (0) 475 21 14 70 Alain@digitron.be
Eric Zwaneveld Antwerpen, Limburg +32 (0) 495 57 67 27 Eric@digitron.be
Giovanni Smet Antwerpen +32 (0) 496 15 57 36 Giovanni@digitron.be
Anke Janssen Orderverwerking +32 (0) 3 464 10 15 Anke@digitron.be
Ann Mertens Orderverwerking +32 (0) 3 464 10 15 Ann@digitron.be